ALEnaklejka.pl – JAKOŚĆ W POŁĄCZENIU Z PASJĄ ZAWSZE DAJE DOBRY EFEKT..

Naszym celem jest dostarczać Państwu wysokiej jakości naklejki, etykiety oraz materiały reklamowe z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów dotyczących jakości, obsługi i terminowości.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami jak i klientami indywidualnymi - wielu naszych klientów zamawia naklejki w celach reklamowych, identyfikacyjnych lub informacyjnych - wychodząc naprzeciw ich potrzebom wykonujemy również usługi profesjonalnej aplikacji naszych wydruków. Dysponujemy pewnym zapasem mocy produkcyjnych aby nasze produkty trafiły do Państwa zgodnie z terminem lub wcześniej.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres produktów i usług.

Produkujemy zarówno naklejki drukowane na folii w pełnym kolorze zadrukowując folię białą, lub kolorową, jak i wycinane po obrysie z jednokolorowych arkuszy. Nasze urządzenia doskonale radzą sobie z trudnymi naklejkami, kształt oraz linie cięcia nie są dla nas ograniczeniem.

Jakość materiałów eksploatacyjnych i wykorzystywanych przez nas urządzeń ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego naklejki wykonane są z najwyższej jakości materiałów co przekłada się na długą żywotność i niezmienną jakość przez długi czas. Parametry produkcji pozostają zawsze na niezmiennym wysokim poziomie - na każdym etapie produkcji naklejek dbamy o każdy detal zarówno w trakcie druku jak i podczas cięcia.

Nasz dział graficzny chętnie służy pomocą - doradzamy, sprawdzamy i przygotowujemy pliki do wydruku. W przypadku braku projektu proste wzory wykonujemy bezpłatnie, a te bardziej zaawansowane w korzystnych cenach. Na każdym etapie naszej pracy jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie zarówno telefonicznym jak i elektronicznym.

 

Z pewnością nie zawiedziemy Twojego zaufania,

dlatego zachęcamy do sprawdzenia oferty :)